KONST / Litografier / Grafiskt blad 11525448
nr 1152 5448
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 17/50, bladets mått: 48x36
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:17:18
11/12 15:00:20